We wtorek w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający Święto Niepodległości. Apel przygotowali uczniowie najstarszych klas pod czujnym okiem pani mgr Agnieszki Boczek. Przepiękne teksty oraz pieśni patriotyczne przypomniały nam jak ważnym elementem w naszym życiu jest wolność i ojczyzna.
Dziękujemy.




R.M.
R.M.
R.M.
R.M..jpg)




