Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w Ogólnopolskim konkursie dla szkół podstawowych DO HYMNU. Konkurs organizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych. Przesłuchanie konkursowe I etapu odbędzie się w naszej szkole 26 października -dwuosobowe jury dokona rejestracji dźwięku i obrazu oraz oceni występ uczniów.
R.M.











