DZIEŃ BABCI I DZIADKA

22 stycznia w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zaprosiliśmy nasze babcie i dziadków, ale również wszystkich, którzy chcieli być z nami tego dnia. Z radością powitaliśmy w szkole nie tylko naszych dziadków,ale również tych, którzy nie mają wnuków wśród nas. Jest to dla nas bardzo ważne,że tak wielu chciało spędzić z nami ten dzień. Przygotowaliśmy wiersze, krótkie przedstawienia, piosenki, wspólne tańce i konkursy. Zarówno my jak i zaproszeni goście wspaniale się bawiliśmy, śmiechom i śpiewom nie było końca. Na zakończenie wspólnie zasiedliśmy przy ciastach i słodkościach upieczonych przez nasze babcie. Szkoda,że nie wszystkie babcie i dziadkowie mogli być z nami, ale postaramy się odwiedzić ich w najbliższym czasie.