ŻYCZENIA DLA ŻOŁNIERZY NA MISJACH

W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili dołączyć się do ogólnopolskiej akcji pisania kartek świątecznych dla żołnierzy, którzy spędzą Boże Narodzenie poza ojczyzną. Uczniowie własnoręcznie wykonali kolorowe karty oraz napisali serdeczny list do naszych żołnierzy w Afganistanie. Mamy nadzieję,że sprawimy im odrobinę radości w tym szczególnym czasie i obiecujemy,że będziemy o nich pamiętać i wysyłać jeszcze piękniejsze kartki i życzenia.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Sorbinie.