WIZYTA W SCHRONISKU BAROS W SUCHEDNIOWIE

W środę przedstawiciele naszej szkoły postanowili odwiedzić schronisko, dla którego od miesiąca zbieraliśmy karmę. Pojechaliśmy do Suchedniowa,aby odwiedzić naszych kudłatych przyjaciół. Zobaczyliśmy tak mnóstwo wesołych, szczekających psiaków, ale też wiele smutnych i przestraszonych. Niestety wizyta była krótka,ale już w drodze planowaliśmy dłuższą wizytę, w czasie której będziemy mogli pobawić się lub nawet pójść na spacer z psiakiem! Na pewno nie jest to nasza ostatnie spotkanie!
Serdecznie dziękujemy tym, którzy nam pomogli
klasa IV Kuba, Jagoda, Amelka, Marcin, Wojtek i Eryk
klasa VI Patrycja, Dorota, Bartek i Wojtek
klasa VII Kuba S., Krzysiek, Kacper
oraz nauczycielom.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Sorbinie.