Orkiestra kudłatej pomocy

ORKIESTRA KUDŁATEJ POMOCY

Na całym świecie 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Święto to ustanowiono w 1931 roku. Miłośnicy zwierząt przypominają tego dnia jeszcze głośniej, że każdemu zwierzęciu należy się opieka i szacunek. Nasz samorząd Szkolny oraz SK LOP ogłasza zbiórkę na rzecz zwierząt , które przebywają w schronisku w Suchedniowie. Przydadzą się karma sucha i w puszkach dla psów i kotów, ryż, makaron i kasza, koce, ręczniki, obroże , smycze, kuwety, miski,zabawki gumowe lub sznurkowe. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić opiekuńcze uczucia wobec zwierząt i uwrażliwiać na potrzeby i krzywdę mniejszych i słabszych.

POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ TRUDNY CZAS ZIMY. OTWÓRZMY NASZE SERCA.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Sorbinie.